


DK12538 Валик ризиновий
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик гумовий на металевих кронштейнах. Діаметр валика - 2.7 см., Довжина ручки - 14 см. З урахуванням виносу. 3 види валиків: великий - довжина валика 20,5 см середній - довжина валика 10,5 см маленький - довжина валика 5 см Основне застосування валика в ліногравюри, для щільної накочення листа до кліше. Але так само валик можна використовувати: при декупажу для приклеювання стрічок і плівок як інструмент для щільної накочення різних ізоляційних матеріалів і якісного розгладження швів Так само можна нанести різцями візерунок на гумову поверхню валика. Таким чином Ви отримаєте фактурний валик для нанесення різних фактур на поверхню.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | D.K.ART & CRAFT |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Основний штрихкод | 6922399810012 |
| Довжина ручки | 14 см |
| Діаметер валика | 2,7 см |
| Ширина | 20.5 см |
| Матеріал | резиновий |
- Цена: 125 ₴/комплект

