




Етюдник ЕММ-105
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вираховуючи вишуканий смак споживачів Європи, пропонуємо серію мольбертів та пристроїв для малювання, різних форм, функціональних призначень та розмірів, виготовлених з високоякісної натуральної деревини.
Також різноманітні супутні товари для мистецтва та живопису.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота максимальної роботи | 61 см |
| Наявність ремінця та палітри | так |
| Знімні ножки | так |
| Максимальне навантаження | 6 кг |
| Габарити складеного | 41.5х31.0х10.0 см |
| Вага | 4.5 кг |
| Регулюється висота | так |
- Цена: 1 935 ₴



