
Мольберт №54
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вираховуючи вишуканий смак споживачів Європи, пропонуємо серію мольбертів та пристроїв для малювання, різних форм, функціональних призначень та розмірів, виготовлених з високоякісної натуральної деревини.
Також різноманітні супутні товари для мистецтва та живопису.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип мольберта | Настольный |
| Вес | 0.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 160 см |
| Матеріал | Бук |
| Высота | 410 см |
| Максимальная длина холста | 285 см |
| Максимальная ширина холста | 160 см |
| Длина | 135 см |
- Цена: 176 ₴

