
Мольберт №36/38
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вираховуючи вишуканий смак споживачів Європи, пропонуємо серію мольбертів та пристроїв для малювання, різних форм, функціональних призначень та розмірів, виготовлених з високоякісної натуральної деревини.
Також різноманітні супутні товари для мистецтва та живопису.
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 63 мм |
| Длина | 66 мм |
| Высота | 280 мм |
| Вес | 2 кг |
| Страна производитель | Украина |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимальная ширина холста | 63 мм |
| Максимальная длина холста | 140 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Матеріал | Бук |
| Тип мольберта | Студійний |
- Цена: 5 544 ₴

