
Мольберт №20в
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вираховуючи вишуканий смак споживачів Європи, пропонуємо серію мольбертів та пристроїв для малювання, різних форм, функціональних призначень та розмірів, виготовлених з високоякісної натуральної деревини.
Також різноманітні супутні товари для мистецтва та живопису.
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 75 мм |
| Высота | 180 мм |
| Вес | 2.5 кг |
| Страна производитель | Украина |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимальная ширина холста | 75 мм |
| Максимальная длина холста | 108 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип мольберта | Тринога |
| Матеріал | Бук |
- Цена: 698 ₴

