
Флейц щитина 40 (8043), пензель Art Master
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Асортименти призначений для вільної живопису заливаннями, оскільки може утримувати багато фарби.
Така кисть ідеально підходить для роботи з різними видами фарб, але тільки не для акварелі. Також використовуються для покриття великих поверхонь водою, фарбою або лаком.
За допомогою кисті здійснюють розмивання фону, створюють тонові і колірні переходи, наносять лаки.
Кисть має плоску форму, щетина середньої жорсткості. Номер (розмір) кисті флейц і чітко відповідає ширині волосяного пучка в мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арт-Мастер |
| Страна производитель | Китай |
| Тип кисти | Флейц |
| Материал ворса | Щетина |
| Материал ручки | дерево |
| Ширина/Диаметр у основания ворса | 40 мм |
| Длина ворса | 43 мм |
| Длина | 215 мм |
| Тип | Кисть художественная |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Флейц |
| Матеріал волосу | Щетина |
| Довжина ручки | Коротка |
| Морозостійкість | морозостійкий товар |
| № кісточки | 40 |
- Цена: 71 ₴

