
Мольберт №40а1
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вираховуючи вишуканий смак споживачів Європи, пропонуємо серію мольбертів та пристроїв для малювання, різних форм, функціональних призначень та розмірів, виготовлених з високоякісної натуральної деревини.
Також різноманітні супутні товари для мистецтва та живопису.
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 58 мм |
| Длина | 60 мм |
| Высота | 178 мм |
| Вес | 8 кг |
| Страна производитель | Украина |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимальная ширина холста | 58 мм |
| Максимальная длина холста | 145 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип мольберта | Студійний |
| Матеріал | Бук |
- Цена: 1 328 ₴

