
Щетина плоска 10 (2402) д.р,пензель Art Master
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Щетинні пензлі використовуються для професійного малювання аквареллю на папері з грубою фактурою а також на холсті.Кісті з щетини особливо зручні для вимальовування контурів, створення контрастів. Застосовуються для роботи з олійними, акриловими фарбами, та з гуашшю в сухій техніці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Roubloff |
| Тип кисти | Плоская |
| Материал ворса | Щетина |
| Материал ручки | дерево |
| Ширина/Диаметр у основания ворса | 18 мм |
| Длина ворса | 26 мм |
| Длина | 338 мм |
| Номер кисти | 10 |
| Тип | Кисть художественная |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Плоска |
| Матеріал волосу | Щетина |
| Морозостійкість | морозостійкий товар |
| № кісточки | 10 |
| Страна производитель | Россия |
- Цена: 61 ₴

