
Щетина кругла, 1 (2023R) д.р, пензель Art Master
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кисть з щетини овальна з довгою ручкою для живопису - виготовляються з натурального свинячого волоса. Дуже добре підходять для роботи олійними, темперними та акриловими густими фарбами. Якщо починаючому художнику необхідно оволодіти базовими навичками, то кисті з щетини це кращий вибір. Вони роблять структурні чіткі мазки. Професійні художники також цінують такі кисті за високу пружність, зносостійкість, легкість в роботі. І початківці і профі оцінять також невисоку ціну.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арт-Мастер |
| Страна производитель | Китай |
| Тип кисти | Круглая |
| Материал ворса | Щетина |
| Материал ручки | дерево |
| Ширина/Диаметр у основания ворса | 3 мм |
| Длина ворса | 13 мм |
| Длина | 283 мм |
| Номер кисти | 1 |
| Тип | Кисть художественная |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Кругла |
| Матеріал волосу | Щетина |
| Довжина ручки | Довга |
| Морозостійкість | морозостійкий товар |
| № кісточки | 1 |
- Цена: 24 ₴

