
Щетина овальна 2023FR ART MASTER№ 1, д.р.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Щетинні пензлі використовуються для професійного малювання аквареллю на папері з грубою фактурою а також на холсті.Кісті з щетини особливо зручні для вимальовування контурів, створення контрастів. Застосовуються для роботи з олійними, акриловими фарбами, та з гуашшю в сухій техніці.
Кісточка овальна з волосу щетини з лаковою довгою ручкою. Використовується для нанесення фону, промальовування фігур і овальних форм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арт-Мастер |
| Тип кисти | Овальная |
| Материал ворса | Щетина |
| Ширина/Диаметр у основания ворса | 7 мм |
| Длина ворса | 18 мм |
| Длина | 299 мм |
| Номер кисти | 3 |
| Тип | Кисть художественная |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Овальна |
| Матеріал волосу | Щетина |
| Довжина ручки | Довга |
| Морозостійкість | морозостійкий товар |
| № кісточки | 1 |
| Страна производитель | Россия |
- Цена: 26 ₴

