
Етюдник ЕММ-106
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вираховуючи вишуканий смак споживачів Європи, пропонуємо серію мольбертів та пристроїв для малювання, різних форм, функціональних призначень та розмірів, виготовлених з високоякісної натуральної деревини.
Також різноманітні супутні товари для мистецтва та живопису.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Матеріал | Бук |
| Висота максимальної роботи | 61 см |
| Максимальне навантаження | 7 кг |
| Знімні ножки | Немає |
| Наявність ремінця та палітри | так |
| Габарити складеного | 41,5х31х10 см |
| Вага | 3.5 кг |
| Регулюється висота | так |
- Цена: 1 175 ₴

