Корзина
123 отзыва
Creative - все для творчих людей
+380991957008
+380678808745
Корзина
Фарба олійна VAN GOGH, (409) Умбра палена, 200 мл, Royal Talens, фото 2
Фарба олійна VAN GOGH, (409) Умбра палена, 200 мл, Royal Talens, фото 2
Фарба олійна VAN GOGH, (409) Умбра палена, 200 мл, Royal Talens, фото 2

Фарба олійна VAN GOGH, (409) Умбра палена, 200 мл, Royal Talens

Описание
Информация для заказа

Фарби олійні “Van Gogh” – професійні олійні фарби:

висока якість;

насичені та стійкі кольори;

легкі у змішуванні та використанні;

висока концентрація пігменту;

рівномірний блиск та нанесення фарби;

висока світлостійкість та збереження кольору з плином часу. Палітра: 66 кольорів в тубах 40 та 200 мл. Виробник: “Royal Talens”, Нідерланди Van Gogh – бренд відмінної якості!

Фарби “Ван Гог” – це саме той матеріал для творчості, який вибирають професіонали: з його допомогою можна створити роботи неймовірної краси. Якість фарб, вироблених компанією “Royal Talens” в Нідерландах, перевірено багатьма поколіннями митців. Пастоподібна структура та інші характеристики цих фарб дозволяють робити кожен мазок досконалим: вони не течуть, чудово лягають на полотно, рівномірно висихають. Блиск також рівномірний, і залишається таким навіть при змішуванні відтінків і після висихання.

Ще одна перевага, якою можуть похвалитися олійні фарби Van Gogh – це натуральність всіх пігментів, серед яких – кадмій, кобальт, церулеум, хінакрідон та інші. Концентрація пігменту дуже висока, що робить кольори насиченими, глибокими. Також до складу фарб входять натуральні масла – льняне, сафроловое. Для реалізації різних ефектів в серії фарб “Ван Гог” представлені покривні і прозорі кольору. Світлостійкість і здатність фарб зберігати колір протягом довгого часу дозволяє створювати воістину позачасові шедеври.

  • Цена: Цену уточняйте