

Пензлик 1075F 8
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Художній пензлик ART MASTER на довгій ручці.
Високоякісна кісточка для роботи з олійними, акриловими, гуашевими фарбами. Пензлик ART MASTER дає чіткі, якісні мазки а також за доступною ціною та тривала у використанні. Синтетичний пензлик легко миється і не розчиняється в розчиннику.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арт-Мастер |
| Страна производитель | Китай |
| Тип кисти | Плоская |
| Материал ворса | Синтетический |
| Материал ручки | дерево |
| Ширина/Диаметр у основания ворса | 8 мм |
| Длина ворса | 12 мм |
| Длина | 290 мм |
| Номер кисти | 8 |
| Тип | Кисть художественная |
- Цена: 27 ₴

